Menu Zavřeno

Základní kurz prodlužování řas metodou řasa na řasu

V tomto kurzu se naučíte prodlužovat, zahušťovat řasy metodou "řasa na řasu". Kurz se skládá ze dvou částí a to teoretické a praktické.

Rozsah studia

Řasy se budete učit prodlužovat na cvičné hlavě a poté na živé modelce, kde se nejlépe naučíte tuto techniku. Zvládnete techniku, dovednosti a znalosti ohledně aplikace prodloužení řas touto moderní metodou, která nezatěžuje řasy a výsledkem je přirozený look očí a řas.

Praktická část začíná ukázkou práce lektorky, jak aplikovat řasy metodou „řasa na řasu“ a následně se budete vy pod dohledem lektorky učit prodlužovat a zahušťovat řasy.

Po absolvování kurzu metody prodlužování řas budete schopná aplikace umělých řas, jejich pravidelného doplnění a případného odstranění řas.

Teorie

 • Ukázka, seznámení a správný výběr, druhy řas (délka, šířka zakřivení)
 • Doplnění a odstranění řas
 • Kontraindikace a alergie, případné odstanění problémů
 • Ukázka zákaznické karty
 • Bezpečnost při práci
 • Náklady a cena za aplikaci řas
 • Chyby při práci prodloužených řas

Praxe

 • Nejdůležitějsí co se týče prodlužování řas je technika aplikace řas.
 • Seznámení klienkty  s aplikací řas (domluva ohledně délky, šířky a zakřivení) a domácí péče o řasy
 • Vyplnění zákaznické karty
 • Příprava materiálu k aplikaci řas
 • Překrytí spodních víček
 • Technika nanášení a aplikace řas
 • Aplikace řas metodou „řasa na řasu“ a následné prodloužení a zahuštění
 • Nácvik odstranění špatně prodloužených řas a odstranění celého setu

Místo konání

úterý, středa, čtvrtek 
Praha (15.1. – 16.3.2024) Ostrava (8.1. – 16.3.2024)

Doba trvání kurzu

10:00 – 16:00

Po absolvování kurzu „řasa na řasu“ lze pokračovat v kurzu Volume metoda 3-8 D technika prodlužování řas (pro pokročilé)

CENA

4.000,- Kč

Cena zahrnuje:

V ceně tohoto kurzu je zahrnuta teoretická a praktická část kurzu, spotřeba materiálu, případná konzultace po kurzu, certifikát a vzor zákaznické karty.

Vaše recenze

Chtěla bych se podělit o velmi pozitivní zkušenost na doplňkovém kurzu prodlužování řas s paní Růžičkovou. Pokud přemýšlíte nad

různými kurzy kam jít a váháte, tak toto je určitě místo, kam se budete rádi vracet a proto se už teď těším na druhý pokračující kurz. Paní Růžičková je velmi milá, hodná, zlatá paní, která se Vám věnuje od začátku až do konce, na kurzu byla opravdu velmi
příjemná atmosféra a jak už jsem říkala i paní Růžičkové, kdyby více lidí, kteří učí byly jako ona, hned by Vás vše bavilo jinak:-)
Jedno velké děkuji za to jaká jste a to co, děláte:-).

p. Jana

Rekvalifikace s paní Růžičkovou proběhla v milé a přátelské atmosféře v užším kruhu účastnic,což mi velmi vyhovovalo.Paní Růžičková nás uvedla do kosmetického světa s velkým nadšením i s humorem,za což jí moc děkuji.
 
U paní Růžičkové jsem na podzim 2022  absolvovala akreditační kurz na obor kosmetička.
Pracovaly jsme v menší skupince,ocenila jsem to,protože paní Růžičková se každé kurzantce věnovala s velkou trpělivostí a pozorností.
Pod vedením paní Růžičkové jsem se cítila velmi dobře,dokázala vyvolat  nadšení.Na každou lekci jsem se upřímně těšila.
Ráda budu paní Růžičkovou doporučovat všem zájemkyním,které se chtějí věnovat tomuto krásnému oboru.
 
Určitě bych Vás paní Broňi doporučila i ostatním. Atmosféra byla pohodová a vždy jsem si při učení cítila, pohodově, skvěle, dobře. Příjemně se mi se s vámi komunikovalo, vždy mi bylo vše vysvětleno a také jsem velice spokojena s vaší péčí. Na kurzu jsem vždy od vás měla vše 100%. Vážím si vaší pečlivosti a ochoty předávat nám vaše zkušenosti.  Kurz splnil moje očekávání a klidně bych ho navštívila znovu.

Paní Růžičková je úžasný člověk, který ví co dělá. Na kurzu vždy panovala rodinná atmosféra a legrace. Naučila jsem se na kurzu vše, co jsem potřebovala. Na kurzu se mi tolik líbilo, že jsem se rozhodla pro doplňkové kurzy opět vedené paní Růžičkovou. Všem co chtějí precizní znalosti a příjemné jednání doporučuji kurzy pod vedením p. Růžičkové.

p. Tichá

S kurzem jsem byla spokojená, p.Růžičková je dobrá školitelka, má přehled a příjemné jednání. Jde vidět, že ji práce kosmetičky velice baví, naplňuje a hlavně své práci rozumí. Na kurzu jsme měli možnost pracovat s kosmetikou zn. Larens  a For Life Madaga. Přivítala jsem také, že jsme mohli mít někdy výuku (teorii) i on-line.

S paní Růžičkovou jsem v kontaktu a, když potřebuji s něčím poradit i po skončení kurzu, tak se na ni mohu obrátit. 

Irena

U paní Růžičkové jsem absolvovala vzdělávací kurz kosmetičky v období od začátku července do konce října 2021. 
Paní Růžičková během kurzu nám vše pečlivě vysvětlila, byla velmi trpělivá. Ukázala nám názorně , vše jak se má správně dělat. Opravdu jsem byla velmi příjemně překvapená jejím vystupováním a trpělivostí. Určitě bych paní Růžičkovou doporučila, má bohaté zkušenosti a za mne kvalitně vedla kurz.

Linda