Menu Zavřeno

Pokračující kurz prodlužování řas volume technikou

Tento kurz prodlužování řas je určen již pro pokročilé kosmetičky nebo lash stylistky, které už mají znalosti s prodlužováním řas a absolvovaly kurz prodlužování řas v základním kurzu "řasa na řasu" nebo v jiném školícím středisku absolvovaly kurz "řasa na řasu"a již aplikují řasy.

Rozsah studia

V tomto kurzu objemové techniky prodlužování řas budete připravena k práci Lash stylistky Volume metody a vaše klientky budou odcházet ze salonu zkrášlené objemovými prodlouženými řasami.

Pomocí vějířků se vytvářejí ultratenké řasy , které se aplikují na jednotlivou přírodní řasu a nezatězují ji. Tak se vytvoří nádherný zahuštěný kočičí efekt řas. Po domluvě s klientkou vytvoříte krásný moderní look řas technikou volume metodou, 2D-XD.

Techniku, kterou vás naučíme pomocí vytváření vějířků, si snížíte náklady, kdyby jste nakupovali přímo vějířky hotové.

Obsah získaných znalostí a dovedností

 • Naučíte se vytvářet vějiřky řas
 • Aplikace řas 2-8 D
 • Objemové řasy
 • Aplikace spodních řas

Teorie

 • Historie prodlužování řas
 • Představení materiálu
 • Výuka aplikace objemových řas
 • Bezpečnost a hygiena
 • Případné problémy při aplikaci prodlužování řas
 • Doplňování a odstraňování řas
 • Domácí péče o řasy

Praxe

 • Technika prodlužování řas metodou volume 2D- 8D
 • Výuka tvorby vějířků
 • Ukázka lektorky při postupu prodlužování řas volume metodou
 • Samotná práce Lash stylistky pod dohledem zkušené lektorky
 • Prodloužení spodních řas

Místo konání kurzu

Praha (15.1. – 16.3.2024)  Ostrava (8.1. – 16.3.2024)

Délka trvání kurzu

10:00 – 16:00

CENA

5.000,- Kč

Cena zahrnuje:

V ceně kurzu je zahrnut veškerý materiál, s kterým budete pracovat během kurzu,  občerstvení a případná  konzultace s lektorkou během měsíce, skripta a samozřejmostí je diplom Lash Stylistky.

Vaše recenze

Chtěla bych se podělit o velmi pozitivní zkušenost na doplňkovém kurzu prodlužování řas s paní Růžičkovou. Pokud přemýšlíte nad

různými kurzy kam jít a váháte, tak toto je určitě místo, kam se budete rádi vracet a proto se už teď těším na druhý pokračující kurz. Paní Růžičková je velmi milá, hodná, zlatá paní, která se Vám věnuje od začátku až do konce, na kurzu byla opravdu velmi
příjemná atmosféra a jak už jsem říkala i paní Růžičkové, kdyby více lidí, kteří učí byly jako ona, hned by Vás vše bavilo jinak:-)
Jedno velké děkuji za to jaká jste a to co, děláte:-).

p. Jana

Rekvalifikace s paní Růžičkovou proběhla v milé a přátelské atmosféře v užším kruhu účastnic,což mi velmi vyhovovalo.Paní Růžičková nás uvedla do kosmetického světa s velkým nadšením i s humorem,za což jí moc děkuji.
 
U paní Růžičkové jsem na podzim 2022  absolvovala akreditační kurz na obor kosmetička.
Pracovaly jsme v menší skupince,ocenila jsem to,protože paní Růžičková se každé kurzantce věnovala s velkou trpělivostí a pozorností.
Pod vedením paní Růžičkové jsem se cítila velmi dobře,dokázala vyvolat  nadšení.Na každou lekci jsem se upřímně těšila.
Ráda budu paní Růžičkovou doporučovat všem zájemkyním,které se chtějí věnovat tomuto krásnému oboru.
 
Určitě bych Vás paní Broňi doporučila i ostatním. Atmosféra byla pohodová a vždy jsem si při učení cítila, pohodově, skvěle, dobře. Příjemně se mi se s vámi komunikovalo, vždy mi bylo vše vysvětleno a také jsem velice spokojena s vaší péčí. Na kurzu jsem vždy od vás měla vše 100%. Vážím si vaší pečlivosti a ochoty předávat nám vaše zkušenosti.  Kurz splnil moje očekávání a klidně bych ho navštívila znovu.

Paní Růžičková je úžasný člověk, který ví co dělá. Na kurzu vždy panovala rodinná atmosféra a legrace. Naučila jsem se na kurzu vše, co jsem potřebovala. Na kurzu se mi tolik líbilo, že jsem se rozhodla pro doplňkové kurzy opět vedené paní Růžičkovou. Všem co chtějí precizní znalosti a příjemné jednání doporučuji kurzy pod vedením p. Růžičkové.

p. Tichá

S kurzem jsem byla spokojená, p.Růžičková je dobrá školitelka, má přehled a příjemné jednání. Jde vidět, že ji práce kosmetičky velice baví, naplňuje a hlavně své práci rozumí. Na kurzu jsme měli možnost pracovat s kosmetikou zn. Larens  a For Life Madaga. Přivítala jsem také, že jsme mohli mít někdy výuku (teorii) i on-line.

S paní Růžičkovou jsem v kontaktu a, když potřebuji s něčím poradit i po skončení kurzu, tak se na ni mohu obrátit. 

Irena

U paní Růžičkové jsem absolvovala vzdělávací kurz kosmetičky v období od začátku července do konce října 2021. 
Paní Růžičková během kurzu nám vše pečlivě vysvětlila, byla velmi trpělivá. Ukázala nám názorně , vše jak se má správně dělat. Opravdu jsem byla velmi příjemně překvapená jejím vystupováním a trpělivostí. Určitě bych paní Růžičkovou doporučila, má bohaté zkušenosti a za mne kvalitně vedla kurz.

Linda