Menu Zavřeno

O nás

Protože moje povolání je mým „posláním“, upravuji a zkrášluji ženy všech věkových kategorií a  snažím se, aby byly ozdobou mezi námi.

Od mladých slečen, kterým pomáhám s akné až po zralé ženy, které chtějí vypadat mladě a svěže. Do této krásné a ženské práce dávám celé své srdce.

Po celou dobu vykonávání své profese se neustále školím a vzdělávám, abych šla s modními trendy a měla nabídky pro tuto dobu. Každá nabídka kosmetického  ošetření pleti je jiná pro jednotlivou klientku.

Dohodneme se  vždy se zákaznicí co si přeje a očekává od návštěvy v kosmetické saloně a případně ji poradím.

Jmenuji se Bronislava Růžičková.

Největším štěstím je, když se koníčkem stane prácí. Propojením činnosti, která vás baví a zaroveň je vaší prací rozhodně vyplní váš život a společné  je také to, že ostatním ženám pomáháte být krásné a opečovávané.

To se stalo právě mě, když jsem před lety začala pracovat jako kosmetička ve svém saloně.
Absolvovala  jsem řadu školení u kosmetických firem jako je Alcina, Payot, Primaverra Andorana, For Life Madaga, Pandhys atd. S řadou těchto  značek jsem pracovala a výsledky byly velmi úspěšné.

Nějakou dobu jsem strávila v USA na Floridě kde jsem studovala kosmetický obor a poznávala metody kosmetického ošetření jak na americkém kontinentě tak v evroské části země.
U obou je stejná podstata a to kosmetika, která má za úkol ošetřovat a zkrášlovat ženy a dívky.

U firmy ProfiBeauty jsem běhěm několika let proškolila řadu Lash stylistek u doplňujíccíh kurzů prodlužování řas metodou „řasa na řasu„. Nyní školím i pokračující a náročnější kurz v prodlužování řas a tou je metoda Wolume, 3-8 D, Russion a Holywodská metoda.

Co se týče vizážistiky, ta je nedílnou součástí výuky rekvalifikařního kosmetického kurzu.

Jsem dermální specialistkou jak základních ošetření jednodušších přístrojů ultrazvukové špachtle, galvanizace, ozonizér, vysoká frekvence, LED světelná terapie, ionoforéza, bio lampa, ultrazvuk, tak novinek jako je mezoterapie, HiFU,  apod.