Menu Zavřeno

Kurz mikrojehličkování

V tomto kurzu, který je určen pouze pro kosmetičky vás seznámím s velmi žádanou mikrojehličkovou mezoterapií.

Můžete si vybrat buď kurz:
- bez přístroje
- s příslušenstvím ( dermapenem a sérum s kyselinou hyaluronovou)

Teorie

V prví části kurzu  TEORII  vás seznámím proč je mezoterapie účinná a velmi žádaná v kosmetických salonech, její účinky jak na aknozní , tak náročnou zralou pleť s vrásky, taktéž dehydratovanou pleť. Další ukázkou bude přístroj  dermapen, mikrojeličky a jejich  různými počty, sérum s kyselinou hyaluronovou pro určitý věk klientky.

V druhé části kurzu vám předvedu ukázku práce na modelce jak pracovat s dermapenem tahy a hloubku  vpichu  od 0,5-1,5 mm do dermis -hloubkové vrstvy pokožky a konečné zapracování séra s kyselinou hyaluronovou (výtažek z červené řasy,vitamíny, minerály).

Následuje zklidnění pokožky vliselinovou maskou navhlčenou speciálním zklidňujícím olejíčkem.(obsahuje ovesný , slunečnicový olej, a olej z černého rybízu, dále je zde výtažek ze srdcovky nadmuté a z rozmarýnu). Doporučení kosmetičky a rady na domácí ošetření pleti po této proceduře.

Závěrem obdržíte diplom o absolvování kurzu MEZOTERAPIE, následné rady a pomoc  během měsíce od zkušené lektorky ,když bude  proškolená kosmetička potřebovat.

Mikrojehličkování

Je kosmetická procedura, která se provádí  přístrojem DERMAPEN. Je vhodná jak  pro aknozní mladší  i zralou plet,  kde vyrovnává nedostaky pokožky, výsledkem je i  je omlazení a  vypnutí vrásek  zralé pleti  pomocí mikrojehliček společně se zapracováním séra s kyselinou hyaluronovou.

Novinkou jsou také nanojehličky, které jsou velmi šetrné a vhodné pro citlivý a zralý  typ pleti. Zapracováváme sérum s kyselinou hyaluronovou speciálními tahy do dermis-hloubkové vrstvy pokožky od 0,5-1,5 mm. Následuje zklidnění pleti vliselinovou maskou předem navlhčenou ve speciálním  olejíčku.

Výsledkem je krásná  zdravá a mladě vypadající pleť.

Takto ošetřená pleť splní všechna vaše očekávání.

CENA

5.000,- Kč

8.000 Kč
(s dermaperem)

Vaše recenze

Chtěla bych se podělit o velmi pozitivní zkušenost na doplňkovém kurzu prodlužování řas s paní Růžičkovou. Pokud přemýšlíte nad

různými kurzy kam jít a váháte, tak toto je určitě místo, kam se budete rádi vracet a proto se už teď těším na druhý pokračující kurz. Paní Růžičková je velmi milá, hodná, zlatá paní, která se Vám věnuje od začátku až do konce, na kurzu byla opravdu velmi
příjemná atmosféra a jak už jsem říkala i paní Růžičkové, kdyby více lidí, kteří učí byly jako ona, hned by Vás vše bavilo jinak:-)
Jedno velké děkuji za to jaká jste a to co, děláte:-).

p. Jana

Rekvalifikace s paní Růžičkovou proběhla v milé a přátelské atmosféře v užším kruhu účastnic,což mi velmi vyhovovalo.Paní Růžičková nás uvedla do kosmetického světa s velkým nadšením i s humorem,za což jí moc děkuji.
 
U paní Růžičkové jsem na podzim 2022  absolvovala akreditační kurz na obor kosmetička.
Pracovaly jsme v menší skupince,ocenila jsem to,protože paní Růžičková se každé kurzantce věnovala s velkou trpělivostí a pozorností.
Pod vedením paní Růžičkové jsem se cítila velmi dobře,dokázala vyvolat  nadšení.Na každou lekci jsem se upřímně těšila.
Ráda budu paní Růžičkovou doporučovat všem zájemkyním,které se chtějí věnovat tomuto krásnému oboru.
 
Určitě bych Vás paní Broňi doporučila i ostatním. Atmosféra byla pohodová a vždy jsem si při učení cítila, pohodově, skvěle, dobře. Příjemně se mi se s vámi komunikovalo, vždy mi bylo vše vysvětleno a také jsem velice spokojena s vaší péčí. Na kurzu jsem vždy od vás měla vše 100%. Vážím si vaší pečlivosti a ochoty předávat nám vaše zkušenosti.  Kurz splnil moje očekávání a klidně bych ho navštívila znovu.

Paní Růžičková je úžasný člověk, který ví co dělá. Na kurzu vždy panovala rodinná atmosféra a legrace. Naučila jsem se na kurzu vše, co jsem potřebovala. Na kurzu se mi tolik líbilo, že jsem se rozhodla pro doplňkové kurzy opět vedené paní Růžičkovou. Všem co chtějí precizní znalosti a příjemné jednání doporučuji kurzy pod vedením p. Růžičkové.

p. Tichá

S kurzem jsem byla spokojená, p.Růžičková je dobrá školitelka, má přehled a příjemné jednání. Jde vidět, že ji práce kosmetičky velice baví, naplňuje a hlavně své práci rozumí. Na kurzu jsme měli možnost pracovat s kosmetikou zn. Larens  a For Life Madaga. Přivítala jsem také, že jsme mohli mít někdy výuku (teorii) i on-line.

S paní Růžičkovou jsem v kontaktu a, když potřebuji s něčím poradit i po skončení kurzu, tak se na ni mohu obrátit. 

Irena

U paní Růžičkové jsem absolvovala vzdělávací kurz kosmetičky v období od začátku července do konce října 2021. 
Paní Růžičková během kurzu nám vše pečlivě vysvětlila, byla velmi trpělivá. Ukázala nám názorně , vše jak se má správně dělat. Opravdu jsem byla velmi příjemně překvapená jejím vystupováním a trpělivostí. Určitě bych paní Růžičkovou doporučila, má bohaté zkušenosti a za mne kvalitně vedla kurz.

Linda