Menu Zavřeno

BB Glow

Je speciální kosmetické ošetření  a nejnovější trend v Evropě. který k nám přišel z Koree. Není divu, že toto ošetření nazýváme kožní září pleti.

Pracujeme s dermapenem, kterým zapracováváme účinné ampule. BB Glow ampule můžete používat samostatně nebo v kombinaci s booster ampulemi,  které viditelně zlepšují stav pleti. MTS (microneedeling system) využívá jehliček ke zvýšení absorpce účinného produktu. Napomáhá tak pronikání látek hlouběji do pokožky.

MTS  je ošetření, které stimuluje fibroblasty, které generují kolagen a elastin pokožce vlastní. Ošetření se provádí dermapenem a jehličkovými nástavci 12,36 a nano jehličkami. Díky tomuto narušení pokožky se použité séra a boostery k této metodě určené, dostanou hlouběji do pokožky.

 

Kosmetické přípravky  se při aplikaci pouze na pokožku nevstřebají do kůže a zůstávají na povrchu spolu s odumřelými kožními buňkami. Pouze 0,03%-2 % výrobku se vstřebá do pokožky a zbytek zůstává na povrchu.

MTS využívá jehel ke zvýšení absorpce produktu.Napomáhá tak pronikání účinných látek hlouběji do nejsvrchnější vrstvy kůže.
Při samostatném MTS s boostery a séry, doporučujeme používat jednorázové jehly č. 12.
V kombinaci s ampulemi BB glow , doporučujeme použít v druhém kroku tónování nano jehly nebo 36.

Druhy ampulí:
1.Peptide Gold ampule
2.Salmon DNA Gold ampule
3.Whitening stem cell culture ampule
4.AC stem cell Gold ampule
5.Aqua stem cell culture ampule

Dále použijeme nano jehličky, kterými budeme zapracovávat do pokožky tónovací ampule..

Odstín tónovacího krému vybíráme vždy podle podle barevného tónu pleti klientky.

Ampule lze mezi sebou míchat a vytvořit jiný efekt konturování obličeje.

1- Light  světlá
1-2. Light Rose  světlá růžová
2. Medium střední
3 .Deep tmavá
3-2. Deep Plus tmavá plus

Než začneme pracovat na tomto speciálním a luxusním ošetření pleti  použijeme krok za krokem tyto přípravky.

1. Stayve exfoliační gel

Pro zvýšení účinků BB Glow použijeme Stayve exfoliační gel a neutralizační pěnu, které z pokožky odstraní odumřelé kožní buńky. Kyselina mandlová přítomná v gelu jemně a neabrazivním způsobem odstraní odumřelou pokožku. Stayve exfoliační gel je speciálně navržen pro mikrojehličkování.

2. Stayve neutralizační pěna

Stayve neutralizační pěna jemně neutralizuje pokožku, která po exfoliaci měmí své PH na kyselejší. Pokožku s nanesenou neutralizační  pěnou masírujeme po dobu 3 minut. Navrátí PH pokožky do optimální úrovně pro následnou aplikaci BB Glow.

Na závěr použijeme LED Light Therapy Instrument.

Je fotonová (LED) terapie , která vyrovnává odstíny kúže, podporuje cirkulaci a brzdí tvorbu melaninového pigmentu, bojuje proti akné a zánětům kúže , vyhlazuje vrásky a jizvy, opary, popáleniny, lišeje. Používáme na závěr ošetření BB Glow spolu se Stayve hojivým krémem, který okamžitě zklidňuje citlivost pokožky po BB Glow.

BBglow Treatment

je hloubkové ošetření pleti pomocí dermapera (mikrojehličkování) a ampulí korejského výrobce STAYVE, které nabízí viditelnější výhody než většina ostatních ošetření obličeje. Poskytuje okamžité sjednocení, hydrataci a obnovu pleti bez nadměrné stimulace pokožky. Výsledkem je viditelné zlepšení vrásek, rovnoměrný tón pleti a prozářený obličej. Ošetření BBglow pomáhá redukovat hyperpigmentace a zesvětluje pleť.

Ošetření

Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti. Dle typu pleti se volí podkladové sérum (booster ampule), které v pleti působí hloubkově a následně se vybere a aplikuje odstín BBglow ampule, který působí na povrchu pleti.

Pleť je nádherně upravená, vyživená, slunečně prozářena.

Vyzkoušejte toto vynikající kosmetické ošetření pleti.

Součástí odborného ošetření BBglow je perfektní příprava pokožky před samotnou aplikací. Pleť se vyčistí a exfoliuje produkty STAYVE Dermawhite exfoliačním gelem a neutralizační pěnou. Pleť bude skvěle připravená na absorpci všech ampulí pro ošetření BBglow.

Pokud je pro Vás ošetření BBglow nové a chtěli byste získat více informací o samotném protokolu ošetření, neváhejte nás kontaktovat. Zajišťujeme školení a dodáváme všechny profesionální produkty k ošetření potřebné.

Kdo může zařadit BBglow systém do nabídky svých služeb?

Licencované kosmetičky, kosmetičky s rozšířenou licencí PMU, profesionálové, kteří chtějí nadstandardní službu pro své klienty.

Pokud je pro Vás BBGLOW-system nový a chtěli byste získat všechny informace, neváhejte nás kontaktovat. Zajišťujeme školení a dodáváme všechny profesionální produkty k ošetření určené.