Menu Zavřeno

Kurz BB Glow

V tomto kurzu, který je určen pro profesionály a kosmetičky se naučíte nové velmi žádané technice BB glow.

Zde je opět možnost vybrat si kurz

1. s přístrojem BB messopen, Booster starter kit a BB Glow starter kit.

Je to nástroj navržený pro ošetření BB glow
Prostřednictvím mikro dippingu dermapen stimuluje pokožku k produkci kolagenu a elastinu.
Penetruje Stayve séra do hlubších vrstev kůže.

2. bez přístroje (pokud už svůj máte) Booster starter kit a BB GLow starter kit.

Kurz se skládá z teoretické části a praktické části.

Seznámím Vás s technikou BB glow, vysvětlím použití ampulí, jak se kombinují a nanášejí, jak s nim pracovat, na který typ pleti se hodí,
dále pak použití tonovacích ampulí dle barvy pleti klientky, práce s přístrojem BB messopen a použití LED fotónové lampy,možné kontraindikace.

V praktické části kurzu budeme pracovat na modelce kde vám předvedu techniku BB glow a vy poté budete pracovat sami a vyzkoušíte si toto speciální ošetření pleti.

Samozřejmostí je, že obdržíte diplom o účasti na kurzu BB glow.

Budu vám k dispozici i nadále, pokud budete potřebavat kdykoliv poradit, neváhejte mě kontaktovat a zůstaneme ve spojení.

Cena kurzu je zdarma, podmínkou je však zakoupení startovacího balíčku Booster starter kit a BB Glow, exfoliačního  peelingu a neutralizační pěny.
Poté budete mít slevu na produkty BB glow.

BBglow Treatment

je hloubkové ošetření pleti pomocí dermapera (mikrojehličkování) a ampulí korejského výrobce STAYVE, které nabízí viditelnější výhody než většina ostatních ošetření obličeje. Poskytuje okamžité sjednocení, hydrataci a obnovu pleti bez nadměrné stimulace pokožky. Výsledkem je viditelné zlepšení vrásek, rovnoměrný tón pleti a prozářený obličej. Ošetření BBglow pomáhá redukovat hyperpigmentace a zesvětluje pleť.

Ošetření 

Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti. Dle typu pleti se volí podkladové sérum (booster ampule), které v pleti působí hloubkově a následně se vybere a aplikuje odstín BBglow ampule, který působí na povrchu pleti.

Součástí odborného ošetření BBglow je perfektní příprava pokožky před samotnou aplikací. Pleť se vyčistí a exfoliuje produkty STAYVE Dermawhite exfoliačním gelem a neutralizační pěnou. Pleť bude skvěle připravená na absorpci všech ampulí pro ošetření BBglow.

Pokud je pro Vás ošetření BBglow nové a chtěli byste získat více informací o samotném protokolu ošetření, neváhejte nás kontaktovat. Zajišťujeme školení a dodáváme všechny profesionální produkty k ošetření potřebné.

Kdo může zařadit BBglow systém do nabídky svých služeb?

Licencované kosmetičky, kosmetičky s rozšířenou licencí PMU, profesionálové, kteří chtějí nadstandardní službu pro své klienty.

Pokud je pro Vás BBGLOW-system nový a chtěli byste získat všechny informace, neváhejte nás kontaktovat. Zajišťujeme školení a dodáváme všechny profesionální produkty k ošetření určené.

CENA

ZDARMA

Cena kurzu je zdarma, podmínkou je však zakoupení startovacího balíčku Booster starter kit a BB Glow, exfoliačního  peelingu a neutralizační pěny.

Vaše recenze

Chtěla bych se podělit o velmi pozitivní zkušenost na doplňkovém kurzu prodlužování řas s paní Růžičkovou. Pokud přemýšlíte nad

různými kurzy kam jít a váháte, tak toto je určitě místo, kam se budete rádi vracet a proto se už teď těším na druhý pokračující kurz. Paní Růžičková je velmi milá, hodná, zlatá paní, která se Vám věnuje od začátku až do konce, na kurzu byla opravdu velmi
příjemná atmosféra a jak už jsem říkala i paní Růžičkové, kdyby více lidí, kteří učí byly jako ona, hned by Vás vše bavilo jinak:-)
Jedno velké děkuji za to jaká jste a to co, děláte:-).

p. Jana

Rekvalifikace s paní Růžičkovou proběhla v milé a přátelské atmosféře v užším kruhu účastnic,což mi velmi vyhovovalo.Paní Růžičková nás uvedla do kosmetického světa s velkým nadšením i s humorem,za což jí moc děkuji.
 
U paní Růžičkové jsem na podzim 2022  absolvovala akreditační kurz na obor kosmetička.
Pracovaly jsme v menší skupince,ocenila jsem to,protože paní Růžičková se každé kurzantce věnovala s velkou trpělivostí a pozorností.
Pod vedením paní Růžičkové jsem se cítila velmi dobře,dokázala vyvolat  nadšení.Na každou lekci jsem se upřímně těšila.
Ráda budu paní Růžičkovou doporučovat všem zájemkyním,které se chtějí věnovat tomuto krásnému oboru.
 
Určitě bych Vás paní Broňi doporučila i ostatním. Atmosféra byla pohodová a vždy jsem si při učení cítila, pohodově, skvěle, dobře. Příjemně se mi se s vámi komunikovalo, vždy mi bylo vše vysvětleno a také jsem velice spokojena s vaší péčí. Na kurzu jsem vždy od vás měla vše 100%. Vážím si vaší pečlivosti a ochoty předávat nám vaše zkušenosti.  Kurz splnil moje očekávání a klidně bych ho navštívila znovu.

Paní Růžičková je úžasný člověk, který ví co dělá. Na kurzu vždy panovala rodinná atmosféra a legrace. Naučila jsem se na kurzu vše, co jsem potřebovala. Na kurzu se mi tolik líbilo, že jsem se rozhodla pro doplňkové kurzy opět vedené paní Růžičkovou. Všem co chtějí precizní znalosti a příjemné jednání doporučuji kurzy pod vedením p. Růžičkové.

p. Tichá

S kurzem jsem byla spokojená, p.Růžičková je dobrá školitelka, má přehled a příjemné jednání. Jde vidět, že ji práce kosmetičky velice baví, naplňuje a hlavně své práci rozumí. Na kurzu jsme měli možnost pracovat s kosmetikou zn. Larens  a For Life Madaga. Přivítala jsem také, že jsme mohli mít někdy výuku (teorii) i on-line.

S paní Růžičkovou jsem v kontaktu a, když potřebuji s něčím poradit i po skončení kurzu, tak se na ni mohu obrátit. 

Irena

U paní Růžičkové jsem absolvovala vzdělávací kurz kosmetičky v období od začátku července do konce října 2021. 
Paní Růžičková během kurzu nám vše pečlivě vysvětlila, byla velmi trpělivá. Ukázala nám názorně , vše jak se má správně dělat. Opravdu jsem byla velmi příjemně překvapená jejím vystupováním a trpělivostí. Určitě bych paní Růžičkovou doporučila, má bohaté zkušenosti a za mne kvalitně vedla kurz.

Linda